سیستم صوتی هوشمند

سیستم صوتی هوشمند با اتصال به آمپلی فایر و بلندگوهای سقفی و دیواری در تمام قسمت های مختلف ساختمان قابل شنیدن است، در واقع اینگونه به نظر می رسد که هر کدام از فضاهای خانه دارای یک سیستم پخش موسیقی مستقل با قابلیت زمان بندی و هماهنگی با سایر ادوات هوشمند است.

در دنیای امروز ما، سیستم های صوتی از پرکاربردترین تجهیزات الکترونیک محسوب می شوند. از گوش فرادادن به موسیقی گرفته تا هر نوع فایل صوتی اعم از آموزشی، خبری، تفریحی و … در این میان سیستم های صوتی مورد استفاده در منازل عموما از یک دستگاه پخش مرکزی و دو یا چند بلندگو تشکیل شده و این یعنی پخش موسیقی فقط از قسمتی خاص مانند سالن پذیرایی منزل که تجهیزات مربوط به پخش موسیقی در آن قرار گرفته است. این در صورتی است که موزیک کنترل هوشمند در تمام قسمت ها و مناطق مختلف ساختمان قابل شنیدن است. 

در واقع اینگونه به نظر می رسد که هر کدام از قسمت های خانه نظیر پذیرایی، اتاق خواب، لابی و … دارای یک سیستم پخش موسیقی مجزا و مربوط به خود هستند. حال آنکه این پردازنده مرکزی سیستم هوشمند است که موسیقی را به صورت مستقل و با توجه به سلیقه کاربر پخش می نماید. با استفاده از این قابلیت هر فرد می تواند به وسیله تبلت یا گوشی هوشمند خود، موسیقی دلخواهش را در فضا پخش نماید. انتخاب آهنگ، کنترل میزان صدا و کوک کردن سیستم، همگی به سادگی توسط این دستگاه انجام می شود.

تصور کنید صبح پس از بیدار شدن در حین آماده شدن برای شروع یک روز کاری و یا حتی در زمان خوردن قهوه و صبحانه خود از شنیدن صدای موسیقی که سرتا سر منزل طنین انداز شده است لذت ببرید و همچنین می توانید از اخبار روزانه مطلع شوید.

و یا تصور کنید در منزلتان به مناسبت تولد یکی از اعضای خانواده مهمانی گرفته اید، می توان گفت برای اولین بار همزمانی خاموشی چراغ ها و پخش موسیقی و سورپرایز و چیغ های تولدت مبارک … را می توانید با موزیک کنترل هوشمند اجرا کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.